Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach
Telefony alarmowe:

998

112

Podziękowania za wieloletnią służbę

2020.01.31


31 stycznia 2020 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Katowicach miało miejsce uroczyste pożegnanie Naszych kolegów, którzy przechodzą na zaopatrzenie emerytalne: st. bryg. Jerzego Nierobisza Zastępcę Komendanta Miejskiego PSP w Zabrzu, st. bryg. Mariusza Karolczyka - Naczelnika Wydziału Kontrolno-Rozpoznawczego KW PSP w Katowicach oraz st. kpt. Ireneusza Stośka – Dyżurnego Operacyjnego KW PSP w Katowicach.
W uroczystości wziął udział Śląski Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jacek Kleszczewski, w asyście Zastępcy Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. bryg. Adama Wilka i Komendanta Miejskiego PSP w Zabrzu st. bryg. Kamila Kwoska oraz funkcjonariusze i pracowncy komendy wojewódzkiej.

Uroczyste spotkanie było okazją do podsumowań i gratulacji. Śląski Komendant Wojewódzki PSP, w imieniu kierownictwa, podziękował za wieloletnią służbę "…To duży zaszczyt, Panowie, służyć z Wami i czerpać wiedzę z Waszego doświadczenia. Jest to chwila by móc wszystkim Wam podziękować, za to że poświęciliście większość swojego życia dla Państwowej Straży Pożarnej…”  . Życzył również pomyślności, sukcesów i spełnienia w dalszej realizacji swoich planów i zainteresowań.

 

 

Opracowanie i zdjęcia: KW PSP w Katowicach