Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach
Telefony alarmowe:

998

112

Drużyna z KM PSP w Bielsku-Białej zdobyła I miejsce na XIX Międzynarodowym Turnieju Strażaków w piłce nożnej w ramach Euroregionu Beskidy.

2016.06.17

17 czerwca 2016 roku, w miejscowości Liskova w obrębie Ruzomberok na Słowacji odbył się XIX Międzynarodowy Turniej Strażaków w piłce nożnej w ramach Euroregionu Beskidy. W zawodach wzięło udział 10 drużyn, które w pierwszej fazie turnieju rywalizowały ze sobą w 2 grupach. Do kolejnego etapu turnieju, z pierwszej grupy awansowali strażacy z Bielska-Białej i Katowic, natomiast z drugiej grupy zawodnicy z KR Zilina i Jastrzębia-Zdroju.
W meczu finałowym strażacy z KM PSP w Bielsku-Białej pokonali drużynę KW PSP Katowice i zostali zwycięzcami turnieju. W meczu o 3 miejsce zwyciężyła drużyna KR Zilina.